Parapet Kalıbı

Parapet beton kalıbı çatı balkon, pencere ve terasların kenarlarındaki uygulanabilir çıkıntı alanlarıdır. Gümüş Kalıp olarak nitelikli beton kalıpları sayesinde, alışılagelmiş çalışmaların çok ötesinde faydalı çözümler üretmekteyiz.

 

Normal şartlarda, betonarme yapıldıktan sonra ihtiyaç ve estetik durumlara göre 2. ve 3. aşamada yapılacak parapet işlerini Gümüş Kalıp olarak çözümleyip, bu süreçleri tek seferde tabliye betonuna dökülürken çözüme kavuşturuyoruz. Bunu nitelikli ve estetik özellikli kalıplarımız sayesinde betonarme yapılırken eş zamanlı olarak gerçekleştirme imkanı sunuyoruz.

 

Bu çalışma sayesinde sağlamlık + çalışan ve zaman tasarrufu + maddi tasarruf avantajları sağlıyoruz.

 

 

Siz de Gümüş Kalıp Parapet kalıbları sayesinde çatı, balkon ve terasların kenarındaki duvarın bir uzantısı olan çıkıntı veya bariyerlere istenilen ölçülerde estetik şekiller kazandırarak kolayca betonunuzu dökebilirsiniz.

 

 

Genel olarak inşaat sektöründe uygulama bakımından birbirini tekrar eden yapılar ortaya konuluyor ve alışılmışın dışına çıkılmıyor. Gümüş kalıp olarak bu alışkanlıkların çok ötesinde sizlere estetik ve sağlamlık başta olmak üzere maliyet, zaman ve çalışan açısından ciddi avantajlar sunuyoruz.  Projelerinizi detaylı inceleyip, yenilikçi bakış açısıyla ele alıp, 3 boyutlu tasarımlarla, detaylı analiz edip sizlere her türlü beton kalıbı konusunda çözümler sunuyoruz. Özellikle inşaat şirketleri ile çözüm ortaklıkları yaparak yeni nesil, estetik avantajlı beton kalıpları sayesinde projelerine değer katıyoruz.

 

Hayal edebildiğiniz her türlü beton kalıplarını tasarlayıp imal edebildiğimizi biliyor musunuz?

Watch Project Videos
Whatsapp Call Us Home Write Us